Garnet – granat ścierny

Umiejętny dobór wielkości ziaren, zachowanie odpowiednich proporcji i dokładne ich wymieszanie. Efektem końcowym jest wysokiej jakości piasek z granatu. Ścierniwo mineralne jest wyjątkowo czyste i nie zawiera niepożądanych związków.

Garnet – Jego twardość związana jest z mineralną strukturą granatu. Daje wysoką trwałość. Dlatego nasz Garnet Premium zapewnia stabilną pracę maszyny waterjet.

Dzięki ostrym krawędziom ziarno ścierne zapewnia wysoką jakość i gładką powierzchnię po cięciu. Ten piasek ścierny gwarantuje również najlepszą jakość cięcia grubych materiałów.

Jesteśmy w stanie zrealizować Twoje zamówienie w bardzo krótkim czasie. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z wieloma przewoźnikami.
Dzięki naszym licznym magazynom w całej Polsce możemy dostarczyć Twój Garnet bardzo szybko. To pozwala nam zachować możliwie najkrótszy czas dostawy. W ten sposób proces dostawy jest prosty, szybki i ekonomiczny. 

Vent Eco – Twój dostawca Garnetu 

Vent Eco jest wiodącym dostawcą garnetu do cięcia strumieniem wody.

 

Dzięki współpracy z naszymi licznymi dystrybutorami jesteśmy obecni na całym rynku europejskim.

Nasz Garnet najlepiej sprawdza się jako medium do cięcia wodą oraz do śrutowania. Nasze produkty scierne mogą być stosowane we wszystkich typach maszyn do cięcia strumieniem wody. Różowy granat mineralny gwarantuje wysoką trwałość i wyjątkową twardość. Dzięki temu jego stosowanie zapewnia niskie zużycie materiału. Ze względu na bardzo wysoką skrawalność nadaje się również do piaskowania na sucho i na mokro.

W wyniku precyzyjnego doboru odpowiedniej granulacji ziarna, co jest możliwe dzięki nowoczesnym technologiom, otrzymujecie Państwo produkt wysokiej jakości w bardzo korzystnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że otrzymasz ścierniwo, które w najlepszy możliwy sposób zaspokoi Twoje potrzeby. Wszystko dlatego, że zadowolenie klienta jest naszym głównym, najważniejszym celem.

Nasz Garnet to ostry i wytrzymały materiał ścierny w czerwonawym odcieniu. Powstaje w wyniku kruszenia skał. Minerał jest wybierany i przetwarzany w produkt o najwyższym standardzie. Najlepiej sprawdza się jako środek ścierny do cięcia strumieniem wody.

Jego twardość jest powiązana z mineralną strukturą granatu, dzięki czemu zapewnia wysoką trwałość.

Zapraszamy do kontaktu

Vent Eco Tomasz Szot

Żurawia 1
41200 Sosnowiec

NIP 6443052424
REGON 277647250